3 Kg Pro Plan Vital Age 7+ Tavuklu Yetişkin Kedi Maması
Ürün Kodu : 245       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Pro Plan
167.00 TL   Kdv Dahil
Kargo Dahil
En geç 3 iş gününde teslim.
-
+

 

+7 yaşın üzerindeki kedilerde temel yaşamsal fonksiyonları destekler. Pro Plan'a özel Longevis formülasyonu yaşlı kedilerin spesifik ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. 7 yaş ve üzerindeki kediler, kırmızı kan hücrelerinde düşüş, yağ emilimi ve vücut ağırlığında azalma gibi bazı belirgin fizyolojik ve metabolik değişikliklere maruz kalmaktadırlar. LONGEVIS formülasyonunun, 7 yaş ve üzerindeki kedilerin yaşam süresini ve ayrıca kalitesini ortalama olarak 1 yılın üzerinde arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kırmızı kan hücrelerini ve hematokrit seviyesini arttırdığı,Vitamin E emiliminin ve dolaşımdaki seviyesinin arttırılması sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirdiği,Vücuttaki protein depolarının sürdürülebilirliğini sağladığı ve vücut ağırlığını koruduğu ispatlanmıştır.

  • Doğal antioksidanlar, lif ve yağ asitleri içermektedir.
  • Özel karışımı sayesinde yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasını geciktirir. Gözle görülebilir sonuçlarını yaklaşık 3 aylık beslenme sonrasında gözlemleyebilirsiniz.
  • Özelikle yaşlı kedilerin sindirim ve bağışıklık sisteminin desteklenmesini hedefler ve daha iyi bağırsak sağlığı için mikrofloranın dengelenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bağısaklarda iyi bakterilerin sayıca artışını destekleyen doğal bir prebiyotik olan hindiba kökü vardır.
  • Yüksek sindirilebilirliğe sahip diyet, içeriğindeli yüksek düzeyde vitaminler , ekstra betakaroten içeriği sayesinde temel yaşamsal fonksiyonları destekler.
  • Zenginleştirilmiş Vitamin E içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Sağlıklı idrar yolları sistemi için dengeli mineral içeriği sayesinde idrar taşları oluşumunun önlenmesine yardımcı olmak için idrar ph ının güvenli aralıkta tutulmasını destekler.

Günlük Besleme Miktarı
Kedi ağırlığı        7-11 yaş arası           +12 yaş üstü
2-4 kg               25-50 gr                   30-55 gr
4-6 kg               50-80 gr                   55-85 gr
6-8 kg               80-105 gr                 85-115 gr

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
En geç 3 iş gününde teslim.
Kargo Firması
:
Yurtiçi Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
En geç 3 iş gününde teslim.
İade/İptal Detayları
:
İade durumunuzu siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten